Otsi blogist

October 16, 2006

AIESEC ja Babtizing

AIESEC’i NTS! Sellest on liiga palju kirjutada...

Aga kõigepealt oli reedel ristimine! See kord sain mina piinata, kuigi mulle mńii väga ei meeldinud. Lolli peaga mõtlesin et ju ma ikka sitaseks ei saa ja ei pannud dresse, ega midagi sellist. Kuigi mitte väga palju, aga oma teksad sain küll plekiliseks. Aga meie puntis oli nn. ilusalong või estonian makeover. Kõige pealt lasime neil natuke spordiharjutusi teha, et ennast vormi saada, siis pidid nad lusika, mille küljes oli nöör, riietest läbi panema, et nad oleks kõik üksteisega ühendatud. Siis vist tuli natuke meiki, mudamask ja Cosmo lugemine (eesti keeles ja siis keegi pidi tõlkima mis seal kirjas oli, seda keegi muidugi ei teadnud ju, aga see see point oligi) Osad poisid said ka siledad jalad, aga kahjuks olid need vaharibad mingid jamad, mis meil olid... siis tuli ilujook, mis koosnes tugevast rohelisest teed ja õllest põhiliselt. Ja kui ma midagi ei unustanud, siis viimane oli kätemask ehk siis kõik pidid oma käed mädamuna, jahu ja hapupiima massi pistma. Ja siis pidid kõik mädamuna ähvardusel ära jooksma, ja loodetavasti oli neil juba meelest läinud, et nad nööriga kokku ühendatud on, aga ainult 2 tiimi oli selle unustanud... meie punkt oli suht leebe võrreldes mõne teisega kus otseses mõttes kallati sitta krae vahele. Natuke julm minu arust. Aga samas eelmine aasta minu ristimine oli täiesti ajuvaba, niiet miks neil peaks lihtsam olema ;)

Siis oli õhtul veel pidu ka, mille teema seekord oli Pirates of SSERigean. Peol endal polnud viga midagi, bautuut oli ka suht lahe (see oli nagu võrguplats ja korvirõngad olid ka, niiet seal sai palli mängida), aga ikka oli sinna minek viga sest selle pärast ma magasin hommikul sisse ja jäin bussist maha, kusjuures mul oli juba pilet ostetud :P no, mis siis ikka, läksin hiljem ja siis narriti mind et, oh, neid aeglasi eestlasi. Kuldigas leidsin ilusti koolimaja üles, aga masendav ikka, et nii vähesed oskavad inglise keelt, või lihtsalt ei tea kus see üks ja ainus gümnaasium nende linnas on. Linnas ise elab umbes 13500 inimest, et siis natuke väiksem koht kui Kuressaare, vist. See asub suht Lääne-Lätis (panen kaardi ka) Seal sain süüa ja paar natuke informatiivset loengut peeti ka maha ja natuke tantsisime, laulsime. Õhtul oli kõige lahedam Survivor game, kus meid jagati tiimidesse jälle ja siis olid sellised erinevad ülesanded, et meie tiimi ühendada ja proovile panna, nt minu lemmik oli see kus pidid selili kukkuma ja teised püüdsid sind ja laua peal püsti olles pidi kukkuma kusjuures, hirmus oli, aga pärast oli lahe kui olin selle ära teinud. Magama sain alles neljast ja siis tuli juba teine peaaegu magamata öö, sest hommikul poole kaheksa ajal oli juba äratus. Pühapäeval oli ka paar sessiooni, ei mäletagi mis seal oli täpselt ja tulin bussiga poole kolmest ära, natuke enne lõppu. Seal oli palju lahedaid inimesi ja sellised väiksed asjad, mis tehti, nagu salajane sõber ja ümbrikud, kuhu said igale inimesele väikse kirjakese jätta... Jõudsin koju, sõin, lugesin natuke kokkuvõtteid, aga loomulikult olin ma väga väsinud ja alguses mõtlesin et teen väikse uinaku, aga siis loomulikult jäingi magama ja õpitud oli mul väga vähe. Õnneks oli eksam alles ühest, niiet hommikul vaatasin konspekti läbi ja polnud midagi hullu, kui ma just väga halva õnnega pole, peaks läbi saama.

Täna vist otsustasime oma repordi teema ära enamvähem... kirjutame jootraha andmisest ja kuidas see töötajaid mõjutab ja kuidas peaks seda jagama jne. Praegu on minu jaoks veel asi segane, aga alles järgmine teisipäev on tähtaeg ka, ju näeb mis sellest saab.

FYI: See nädal peab veel Tartus ka ära käima, on ju Sügispäevad 2006! Mõtlesin et lähen neljapäeval ja pühapäeva õhtul tagasi, aga täitsa nõme, et Tartusse läheb ainult üks buss ja tagasi ka ainult kord päevas.

Aga täna saab teada kas ma sain Hansapanga stipi!!! Pöidlad pihku!

Rohkem polegi nagu midagi kirjutada...

No comments: