Otsi blogist

March 13, 2011

Roskilde Festival

Eile registreerisin ennast vabatahtlikuks Roskilde Festivalile. Läbi Aalborg Ülikooli üliõpilasomavalitsuse on võimalik sinna vabatahtlikuks minna kui oled üliõpilasomavalitsuse liige. Liikmeks saamine maksab kas 75 DKK (1 aasta membership, põhiliselt mõeldud vahetusüilõpilastele) või 200 DKK (eluaegne membership).

Liitusin küll eelmise aasta lõpuks ka International Committee'ga, aga hiljem sain teada, et liikmemaksu pean ka veel maksma, niiet nüüd olen ametlikult AAU Üliõpilasomavalitsuse liige. Aalborgi ülikoolis ei ole üliõpilasomavalitsus midagi eksklusiivset nagu näiteks Riias oli, vaid igaüks kes raha maksab on liige ning positsioonidele on veel eraldi kandideerimine. Niiet liikmete arvu poolest on meie kooli üliõpilasomavalistsus väga suur.

Roskilde Festivalil vabatahtlikuks olemine tähendab töötamist 3x8 tundi mingil positsioonil (festival ise on 8 päeva), mis on vajalik teatud festivaliala funktsioneerimiseks (nt valvur). See kindlaksmääratud ala on  meie kooli üliõpilasomavalitsuse (vb ka lisaks mõne teise, pole kindel) hallata ning nemad peavad orgunnima, et oleks piisavalt vabatahtlikke ning asi toimiks.

Niiet, arvestades, et festivali pilet on ise mitmeid tuhandeid taani kroone (olenevalt päevade arvust jne, 1700 kuni 2800'ni, päevapileti hinda ei tea) siis 24 töötunni eest päris hästi saadud! See aasta esineb festivalil nt Kings of Leon, M.I.A., Iron Maiden jpt.

See suvi 25.06 kuni 03.07 olen Roskildes!

Jällegi rohkem infi ürituse kohta siin: http://roskilde-festival.dk/

2 comments:

Gendri said...

2 suve järjest käinud, sellel aastal jääb koolitõttu minemata. Olin ise ka vabatahtlik. Kui vähegi võimalik, katsu oma vahetus saada esimele poolele vestivalist. Teisel festivalinädalal ei jõua sa seda prügi kokku korjata, millega seal see maapind ära lägastatakse. Üleüldse kui satud festari ja cämpingu alast võimalikult kaugele, on parim variant. :) Ise olime sõpradega karavanipargis ja parkisime neid.

Kristiina said...

Nii lahe! :)