Otsi blogist

May 27, 2007

Labestibas Diena ja RASMUS


Vau, see nädalavahetus on nii super olnud, ma lihtsalt ei usu et see kõik juhtus...
Kõigepealt plaanisime Liisiga laupäeval Jurmalasse päevitama minna, siis sain meili et Eestist tuleb üks trainee riiga ja nad lähevad ka jurmalat vaatama no siis läksimegi kõik koos... AIESECarid Sergej ja Gabriel Boliiviast, Liis ja mina. Väga vahva oli, mängisime frisbit ja ootasime päikes, aga saime vihma :) siis tagasiteel nägime Kikut ja Marikat ka veel, aa ja Gerti nägin, kes hämmingus hüüdis, et "see on ju Inksi õde!"
Siis ostsime süüa, ja läksime minu juurde sööma ja Anda liitus ka meie seltskonnaga, rääkisime juttu... lõpuks Sergej ja Gabriel pidid ära minema, Sensation White'iks valmistuma. Siis planeerisime Andaga natuke pidu, mida ma paari nädala pärast LC Riga'le korraldan ja jälle rääkisime juttu nii et Anda ei jõudnudki oma viimase trolli peale, aga enne seda kogemata läksime Kongressu Nams'ist mööda, ja seal toimus midagi huvitavat, Labestibas Diena - Heasüdamlikkuse või hea südame päev. Jäime siis natuke vaatama, natukese aja pärast mingi korraldajatädi kutsus meid ette istuma, esimesse ritta, läksime siis, istusime kõigi tähtsate saatekülaliste kõrval ja nii palju head muusikat, esinejaid oli kogu aeg, pm kõik läti tuntud lauljad esinesid üksteise järel laivis, ja me istusime esimeses reas. See üritus ise oli 4 haige lapse jaoks korraldatud, ja nende jaoks koguti raha, saate lõpuks oli kokku saadad sõnumitest ja muudest annetustest umbes 140000 latti...
Täna algas päev tavaliselt, kooli, natuke lugesin, tegin presentatsiooni, siis rääkisin emmega natuke... igastahes kuidagi saime teada et täna esineb RASMUS Skonto hallis, ok, lahe, ja siis et see on tasuta. See tähendas loomulikult et ei saa minemata jätta! Lääksime siis Liisi ja Harlisega Skonto halli poole, ja hakkas tibutama, ok, siis läks vihm järjast tugevamaks, hakkasime jooksma, aga kui kohale jõudsime, oli juba ükskõik ka ssajab või mitte, sest olime ligemärjad :)
just oli soojendusbänd lõputanud, vihma sadas, ja jäime siis lava ette ootama kuni Rasmus tuleb, umbes kahe tunni pärast tuligi..
Laulud olid super, kargasime ja laulsime kaasa, megalahe, täiegi kaiff, ja siis kui hakkas läbi saama, viskas trummar oma trummipulga ja mina püüdsin selle kinni! Kui koju tulen võtan kaasa, Rasmuse logoga ja puha, trummari pulk :)

No comments: